WHATSAPP DANIŞMA HATTI
Bize Ulaşın

Kalite Politikamız

AKRE SU ANALİZ LABORATUVARI

Kalite Politikamız

1. Uzman kadromuz ile her zaman güvenilir ve doğru sonuç vermek.

2. Standart analiz metotları ve kalite sisteminin uygulamalarına hakim, öğrenmeye açık, sürekli gelişim ve iyileştirmeyi ilke edinen kadro ile çalışmak, eğitimi daima ön planda tutmak, gizlilik, kaliteyi ve güvenilirliği esas almak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

3. Müşterilerimize verdiğimiz hizmette; Gizlilik, Tarafsızlık, Dürüstlük, İzlenebilirlik ilkelerine bağlı olarak çalışmak.

4. Sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışını, yeterliliği kanıtlanmış personelimizle, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek, ulusal/uluslararası kabul görmüş güncel standart metotları uygulayarak sürdürmek.

5. Kalite hedeflerimizin oluşturulması ve periyodik olarak gözden geçirilmesini sağlamak.

6. Her yıl düzenli olarak planlı-plansız iç tetkiklerini gerçekleştirerek, yılda en az 1 kere yapılan Yönetim Gözden Geçirme toplantılarıyla da kaliteyi en üst düzeyde tutmak.

7. Uluslararası Yeterlilik testlerine ve Laboratuvarlar Arası Karşılaştırma çalışmalarına katılmak ve başarılı z-score’lar elde etmek.

8. Analiz metotlarımızı müşteri ihtiyacını karşılayacak şekilde seçmek, gerekirse kapsam genişletmek.

9. Zamanın gerekliliklerine uygun teknolojiyi ve sistemleri takip ederek, hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için gereken çalışmayı ve takibi yapmak.

10. TS EN ISO 17025:2017 standardı kriterlerine bağlı kalarak Kalite Yönetim Sisteminin etkin uygulanmasını ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak. 11. Analiz ve saha çalışmalarında görev alan bütün laboratuvar personelinin, kalite dokümantasyonunu öğrenmelerini, politika ve prosedürleri kendi görevlerinde uygulamaları şartını sağlamak. 12. AKRE.PBT.09 Davranış ve Etik Kuralları Talimatı’mızın tüm personelce benimsenerek, müşteri her zaman haklıdır ilkesiyle, numune alma ve kabul aşamalarında uygulanmasını sağlamaktır.
Awesome Image
Awesome Image

The Solution

Mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give and expound the actual teachings.

Lab products that can make you feel satisfied

  • Lab products for your experiments
  • Because we think beyond your boundaries
  • Where science meets innovation